Víme, jak ušetřit Vaše peníze

Víme, jak ušetřit Vaše peníze


Víme, jak vám ušetřit náklady

Víme, jak vám ušetřit náklady, kvůli zpožděným platbám od klientů, kteří vám tímto brání k dalšímu rozvoji.Touto spoluprací výrazně zrychlíme a zvýšíme pravděpodobnost úspěchu vymožení, než z pohledávek u pozdějšího předání, třeba 3 měsíce po splatnosti.
Takto se Vám snažíme optimalizovat náklady a tím i zabránit stagnaci nebo dokonce úpadku v této nelehké době.


Buďte o krok napřed před pozdními neplatiči!!!

Při naší správě pohledávek, Vám také klidně ohlídáme faktury, které jsou ještě PŘED SPLATNOSTÍ, aby nedocházelo k nedorozumění s Vaším obchodním partnerem, se kterým máte výborné nebo standardní vztahy.
K pohledávkám, které jsou po splatnosti, automaticky vytváříme seznam úkolů, které jsou nutné okamžitě realizovat k vymožení pohledávky.


Ušetříme třeba stovky tisích korun!!!

Náš systém správy pohledávek Vám zajišťuje větší přehled nad stavem pohledávky, přístup k veškeré komunikaci s klientem, s aktivním působením personálu v terénu, tak i se strategií
i záměry a to se dostáváme k důležitosti našeho know-how, protože výrazně zrychlujeme a zvyšujeme úspěšnost vymáhání za minimální náklady. Naším kvalifikovaným přístupem k procesu řízení správy a vymáhání pohledávky, Vás rádi seznámíme.
 Kontaktujte nás:
Vaše jméno:
Váš e-mail: *
 
Text zprávy:
Kontrolní součet: * 4 a 9 ? (antispam)

přihlášení:  

Jméno:

Heslo:

Nabídněte nám
Vaše pohledávky

TOPlist