Vymáhání pohledávek

Vymáhání pohledávek RENFORK s.r.o.


Vymáhání pohledávek

Vymáhání pohledávek Naši zaměstnanci a spolupracovníci při vymáhání pohledávek věnují pečlivou pozornost každému našemu zákazníkovi.

Dohody a upomínky při vymáhání pohledávek doručujeme tak, aby se dlužník nemohl vymlouvat, že o nás neví (vždy dlužnika kontaktujeme dopředu) a nebo, že nás přehlédl na smluveném místě (nelze nás přehlédnout). Dohody a upomínky nosíme za dlužníkem domů, do práce, na jednání, na sportoviště atd. Vše zdokumentujeme.

Jsme flexibilní a naše doručovací metody jsou jen kvůli tomu, že cca 80 procent dlužníků si nepřebírá poštu a nereaguje na první upomínky a dohody.


Vymáhání pohledávek tuzemských a mezinárodních z obchodního styku

Pokud hledáte efektivní služby pro vymáhání pohledávek, společnost RENFORK je zde, aby vám pomohla.

Jsme renomovaným specialistou na vymáhání pohledávek . Zajišťujeme rychlé a flexibilní vymáhání pohledávek z obchodního styku. Společnost RENFORK  se svými rozsáhlými znalostmi místní jurisdikce a s pověstí specialisty nabízí Vaší firmě spolupráci, při které zjistíme vše, co je nutné pro úspěšné vymáhání pohledávek a vyčištění Vašich účetních knih.

Vymáhán¨ní pohledávek

Společnost RENFORK Vám pomáhá vymáhat neuhrazené faktury a:

1. zlepší cash flow Vaší firmy
2. zbaví Vás procesu vymáhání, který je náročný z hlediska času a energie
3. nenaruší vztahy s Vašimi zákazníky pro budoucí obchodní činnosti


Přínosy pro vaši firmu spočívají:

1. V efektivním a rychlém vymáhání pohledávek
2. Ve zkrácení doby obratu pohledávek
3. V snížení Vašich odpisů

Společně s vaší firmou určíme, co je třeba provést – od odeslání upomínky až po soudní žalobu. Vaše firma je naší prioritou a vždy Vám nabídneme strategii vymáhání pohledávek, která bude odpovídat Vaší interní správě dodavatelských úvěrů, obchodní vizi a rozpočtovým potřebám.
 


Rozhodněte se a staňte se naším klientem právě ted'

Předejte nám Vaše neuhrazené pohledávky a staňte se naším klientem. Pokud budete jednat rychle, učiníte první krok ke snížení stavu Vašich neuhrazených pohledávek a zlepšení cash flow.
 Kontaktujte nás:
Vaše jméno:
Váš e-mail: *
 
Text zprávy:
Kontrolní součet: * 7 a 3 ? (antispam)

přihlášení:  

Jméno:

Heslo:

Nabídněte nám
Vaše pohledávky

TOPlist